Brabant Asperge Genootschap

 

Scholenkookwedstrijd

Scholenkookwedstrijd Trofee Vrijst    

 

Het Brabants Asperge Genootschap organiseert al enkele jaren met sponsoring van The Greenery, de Sligro Food Group en de Vandrie Group een competitieve kookwedstrijd tussen studenten van diverse horeca-opleidingen.     

 

Het doel hiervan is het creëren van een gezonde onderlinge competitie tussen Horeca-opleidingen en het nader of beter kennismaken met het mooie product blanke asperges.    

 

Onderstaand een overzicht van de winnaars:

2019  
De Winnaars (1)

1e plaats:
ROC van Amsterdam
Robin Jupijn en Vince van Noorden

2e plaats:
Middelbare Hotelschool  Friesland
Kaan Nalbant en Peter van der Schaaf

3e plaats:
ROC Nova College Haarlem
Wouter Blokzijl en Raymond Onstenk

2018  
DSCN0228 1e plaats:     
ROC van Amsterdam
Jet Loos en Job Herlaar

2e plaats:
Alfa-College Hardenberg
Benno Knol en Bas Jonker

3e plaats:     
ROC Nijmegen
Owen Ebskamp en Justin Garcia Robles
2017  
De Winnaars 1e plaats:
ROC van Amsterdam
Mike Klaassen en Marc Muller

2e  plaats:
Gilde Opleidingen Hotelschool Venlo
Lou Bongers en Remy Wagter

3e plaats:
Rijn-IJssel Vakschool Wageningen
Jos van der Noll en Rick Paardekooper
2016  
LN9A5579 1e plaats:
ROC van Amsterdam, Amsterdam
Jason de Haan & Junior Besuijen

2e  plaats:
MBO Het Klooster,  Amersfoort
Levi Felter & Ward-Jan Schotsman

3e plaats:
Koning Willem I College, Middelbare Hotel School, 's-Hertogenbosch
Daan van Schijndel & Lieke van Dalen
2015  
DSC_0123

1e plaats:
Cas Spijkers Academie, Boxmeer
Melvin Zandsteeg & Kevin van Asch  

2e plaats:
Gilde Opleidingen Hotelschool, Venlo
Yenna van Leeuwen & Max Buiting   

3e plaats:
Middelbare Horeca School Koning Willem I College,  's-Hertogenbosch
Coen Viguurs & Sven Maurix

2014  
PICT0216

1e plaats:
Rijn-IJssel Vakschool Wageningen
Julian Touw & Gerard Stens

2e  plaats:
ROC van Amsterdam
Jason de Haan & Kevin Lambermon

3e plaats:
Leerhotel Het Klooster Amersfoort
Nawid Zafari & Jordy Aalbers

2013  
DSC_0201 (640x 384) (1)

1e plaats:
Rijn-IJssel Vakschool Wageningen
Kilian Spiro & Robbert Schotman

2e  plaats:
De Rooi Pannen Eindhoven
Marlie v/d Ven & Bas v/d Velde

3e  plaats:
ROC ASA Amersfoort
Joëlle Rhijnsburger & Mauk van Ginkel

2012  
Winnaars 1-2-3

1e plaats:
Rijn-IJssel Vakschool Wageningen
Wouter Severs & Wouter van Stuyvenberg

2e  plaats:
Rijn-IJssel Vakschool Arnhem
Willemijn Wilms & Lex Koelewijn

3e plaats:
ROC Eindhoven
Sven Hermans & Kiran Doerga